OFERTA

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Obecnie ceny prądu stale rosną. Z roku na rok cena za 1 kW podnosi się, dostawcy energii elektrycznej dodają kolejne opłaty stałe, a użytkownicy nie mają na to żadnego wpływu. W ciągu całego roku koszt korzystania z energii elektrycznej dostarczanej z sieci jest dużym obciążeniem domowego budżetu. Warto więc zastanowić się nad szeroko dostępnymi rozwiązaniami zmniejszenia tych wydatków. Jednym z nich jest własna instalacja fotowoltaiczna. Dzięki tej instalacji, energię elektryczną będziesz mógł pobierać z odnawialnego źródła energii, jakim jest energia słoneczna i zasilać urządzenia w gospodarstwie domowym.Wybierając panele fotowoltaiczne do domu, możesz być pewny, że niedługim czasie koszt całej instalacji zwróci się, a Ty staniesz się niezależnym dostawcą prądu dla swojego domu. Obecna na rynku rozwiązania umożliwiają montaż instalacji na prawie każdym dachu niezależnie rodzaju poszycia a w trudnych przypadkach można taką instalacje umieścić bezpośrednio na ziemi.

Wykorzystaj formularz kontaktowy na dole tej strony i dowiedz się jak w szybko przestać płacić rachunki za prąd oraz na jakie dofinansowanie i dopłaty możesz liczyć montując u siebie instalację fotowoltaiczną.

Zastanawiasz się jaka instalacja będzie odpowiednia dla Ciebie. Niestety nie da się tego określić bez dokładnej analizy Twoich wydatków na energię elektryczną. W naszej firmie każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, no bo przecież każdy płaci za prąd inną kwotę. Po analizie zużycia prądu okaże się jaka moc instalacji fotowoltaicznej będzie wymagana aby w pełni pokryć zapotrzebowanie na prąd.

Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie można starać się o dofinansowanie na panele słoneczne, warto zastanowić się nad wyborem instalacji On Grid, jeżeli oczywiście jest taka możliwość.Instalacja On Grid współpracuję z siecią elektryczną do której aktualnie podłączony jest budynek. Jest to rozwiązanie optymalne. Energia wyprodukowana z generatora fotowoltaicznego wprowadzana jest do instalacji wewnętrznej obiektu i w nim na bieżąco zużywana. Dopiero jej nadmiar zostaje zwrócony do sieci energetycznej po poprzednim zarejestrowaniu ilości tej energii przez licznik dwukierunkowy. W nocy lub w krótkie zimowe dni zawsze możemy liczyć na pobór prądu z podłączonej sieci elektrycznej.

Koszt instalacji fotowoltaicznej

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego jest jak już wiemy uzależniony od tego, jaką moc pobierają urządzenia elektryczne, które posiadasz w domu. Przykładowo instalacja o mocy 4,5 kW idealnie nada się w domu, gdzie rachunki za energię elektryczną oscylują w granicach od 200 do 250 zł miesięcznie. Koszt stworzenia takiej instalacji to około 21000 zł, jednak każdy może starać się o dofinansowanie na panele słoneczne i całą instalację fotowoltaiczną. Tworząc więc fotowoltaikę dla domu, trzeba wiedzieć, że cena uzależniona jest od tego, jaką ilość energii elektryczny wykorzystujemy w każdym miesiącu.

Twoja instalacja fotowoltaiczna w 4 prostych krokach

UMOWA

Po analizie zużycia, obejrzeniu dachu i dostosowaniu mocy instalacji do indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika podpisujemy umowę na montaż. Od tego momentu w maksymalnie 21 dni instalacja fotowoltaiczna zostanie zamontowana na twoim dachu.

PROJEKT

Przed montażem zaprojektujemy i przedstawimy inwestorowi proponowany układ modułów fotowoltaicznych na dachu, miejsca poprowadzenia tras kablowych jak również dogodne miejsce montażu inwertera i zabezpieczeń.

INSTALACJA

W umówionym dniu nasi instalatorzy dostarczą na miejsce wszystkie potrzebne elementy instalacji i rozpoczną montaż. W większości przypadków trwa to 1 dzień jednak czasami zdarza się że potrzebujemy 2-3 dni aby skończyć montaż.

ODBIÓR

Po zakończonym montażu i odbiorze instalacji przez inwestora kompletne zgłoszenie zostanie przekazanych do dostawcy energii aby mógł przystąpić do rozpoczęcia procedury wymiany licznika na dwukierunkowy . Gdy to nastąpi instalacja jest gotowa to użytkowania.

ZOSTAW KONTAKT

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DU-TERM, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

  lub zadzwoń 609 969 606


  WŁASNY PRĄD?
  NIE CZEKAJ

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ

  Wykonamy dla Ciebie projekt, następnie dostarczymy najwyższej jakości produkty, a następnie umówimy najszybszy termin realizacji.