O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od 2007r. Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją materiałów z szeroko pojętej branży HVAC, głównie grzejników stalowych koncernu HM Heizkörper , którego byliśmy wyłącznym dystrybutorem. W 2015 roku zainteresowaliśmy się raczkującą wówczas w Polsce branżą Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).Ciężką pracą przeszliśmy drogę od podwykonawcy instalacji fotowoltaicznych dla dużej firmy z branży, do samodzielnej firmy świadczącej kompleksowe usługi dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych.

KLUB NIEZALEŻNYCH ENERGETYCZNIE

Od 2018r. współpracujemy z KLUBEM NIEZALEŻNYCH ENERGETYCZNIE. Wspólnie tworzymy zespół niezależnych doradców działających w branży OZE.

Pomagamy budować w Polsce społeczeństwo wolne energetycznie, obniżając koszty energii i ogrzewania w budynkach prywatnych i firmowych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania wykorzystujące naturalne, odnawialne źródła energii zastępujące dotychczasowe przestarzałe rozwiązania.

Dzięki nam nasi klienci mają dostęp do producentów i wykonawców wybranych pod względem najwyższej jakości produktów i udzielanych gwarancji.

W ramach klubu zainstalowaliśmy już setki instalacji PV, uwalniając naszych klientów od stale rosnących kosztów energii i ogrzewania.

DOŚWIADCZENIE

Od 2015 roku zbieramy doświadczenie montując instalację na dachach naszych klientów. Setki zamontowanych instalacji pozwalają nam sadzić że w większości przypadków nic, nie jest w stanie nas zaskoczyć na miejscu instalacji. Możemy zaproponować rozwiązanie dla każdego rodzaju poszycia dachowego. Świadczymy kompleksową usługę montażu elektrowni fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, poczynając od doboru odpowiedniej mocy modułów fotowoltaicznych i zaproponowania optymalnego indywidualnego rozwiązania, poprzez dostawę oraz profesjonalny montaż. Cały proces kończy się na zgłoszeniu instalacji do odpowiedniego zakładu energetycznego, a po przyłączeniu i wymianie licznika na dwukierunkowy, pomoc w zgłoszeniu instalacji do rządowego programu Mój Prąd.

ZOSTAW KONTAKT

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DU-TERM, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

  lub zadzwoń 609 969 606


  WŁASNY PRĄD?
  NIE CZEKAJ

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ

  Wykonamy dla Ciebie projekt, następnie dostarczymy najwyższej jakości produkty, a następnie umówimy najszybszy termin realizacji.